Welwyn WRM0207HVC-1M5FT2
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 1500000ohm, 1000V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2409
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页4 年前
Datasheet2 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
Introduction Date2018-06-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
1.5M¦¸ ¡À1% 1W ¡À50ppm/¡æ 0207 6.1mm
1.5M OHM 1%50PPM