Welwyn WRM0207HPC-9R1FT2
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 9.1ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2409
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页2 年前
Introduction Date2018-07-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述