Welwyn WRM0207HPC-56RFT2
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 56ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2409
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页2 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+66.48%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-07-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
56¦¸ ¡À1% 1W ¡À50ppm/¡æ 0207 6.1mm
56 OHM 1% 1W 50PPM