Welwyn WRM0207HPC-51RFT2
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 51ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2409
数据表和文档
描述
51 OHM 1% 1W 50PPM