Welwyn WRM0207HPC-430RFT2
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 430ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2409
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
描述