Welwyn WRM0207HPC-2R7FT2
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 2.7ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2409
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页2 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
2.7 OHM 1% 1W 50PPM