Welwyn WRM0207HPC-24RFT2
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 24ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2409
数据表和文档
Introduction Date2018-07-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
描述