Welwyn WRM0207HPC-24KFT2
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 24000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2409
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页2 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
MELF Resistors 2/5W 24K Ohm 1%
24K¦¸ ¡À1% 1W ¡À50ppm/¡æ 0207 6.1mm