Welwyn WRM0207HPC-240KFT2
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 240000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2409
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页2 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.63%
Introduction Date2018-07-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
描述
MELF Resistors 2/5W 240K Ohm 1%