Welwyn WRM0207HPC-22KFT2
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 22000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2409
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页2 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
描述
1% ¡À50ppm/¡æ 22K¦¸ 1W 0207 6.1mm
22K OHM 1% 1W 50PPM