Welwyn WRM0207HPC-1R5FT2
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 1.5ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2409
数据表和文档
描述
1.5 OHM 1% 1W 50PPM