Welwyn WRM0207HPC-110KFT2
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 110000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2409
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
110K OHM 1% 1W 50PPM