Welwyn WRM0204HPC-560RBT3
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 560ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 1506
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页2 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述