Welwyn WRM0204HPC-12RBT3
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 12ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 1506
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述