Welwyn WRM0204HPC-120RFT3
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 120ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 1506
数据表和文档
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-07-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述