Welwyn WPRT20AB-680RJB270
Fixed Resistor, Wire Wound, 20W, 680ohm, 116.62V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Chassis Mount
数据表和文档
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2014-04-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
描述
RES 680 OHM 20W 5% RADIAL