Welwyn WPRT20AB-33RJB270
Fixed Resistor, Wire Wound, 20W, 33ohm, 25.691V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Chassis Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页5 年前
Newark
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
OhmiteTWW3J33RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 33ohm, 250V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
OhmiteTWW5J33RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 33ohm, 350V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 33ohm, 18.1659V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1623797-9
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 33ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
OhmiteTWW5J30RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 30ohm, 350V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1676846-1
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 33ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Through Hole Wirewound Resistor, Aec-Q200 Wprt Series, 33 Ohm, 20 W, 5%, 350Ppm/ C Rohs Compliant: Yes
RES CHAS MNT 33 OHM 5% 20W
RESISTOR, WIREWOUND, 33R, 20W, 1KV, 5%; Product Range:WELWYN - WPRT Serie Wirewound Radial Terminal Resistor; Resistance:33ohm; Power Rating:20W; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Terminals:Quick Connect; Resistor Element Material:Wirewound; Temperature Coefficient:± 350ppm/°C; SVHC:No SVHC (19-Dec-2012); Resistor Case Style:-; Resistor Mounting:Panel