Welwyn WP4S-8R2JA2
Through Hole Wirewound Resistor, Wp-S Series, 8.2 Ohm, 4 W, - 5%, 100 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
数据表和文档
Newark
Datasheet4 页9 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.33%
描述
8.2¦¸ ¡À5% 4W 13mm