Welwyn WP4S-4R7JA2
Through Hole Wirewound Resistor, Wp-S Series, 4.7 Ohm, 4 W, - 5%, 100 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
数据表
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet4 页11 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-12.00%
相关零件
Axial FIXED RESISTOR - FUSIBLE FWxxA 0.256Diax0.630L 6.50mmx16.00mm 3W 4.7Ohm ±200ppm/C
VISHAY AC05000004708JAC00 Through Hole Resistor, 4.7 ohm, Axial Leaded, 5 W,5%, AC Series
TE Connectivity / AMP3-1623795-7
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 4.7ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupSQP500JB-4R7
Axial FIXED RESISTOR - FUSIBLE FWxxA 0.295Diax0.709L 7.50mmx18.00mm 5W 5.1Ohm ±200ppm/C
OhmiteTUW5J4R7E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 4.7ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
描述
4.7¦¸ ¡À5% 4W 13mm