Welwyn WP4S-47RJA2
Through Hole Wirewound Resistor, Wp-S Series, 47 Ohm, 4 W, - 5%, 100 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
数据表和文档
Newark
Datasheet4 页9 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-48.07%
相关零件
TE ConnectivitySMW547RJT
SMW5 Series 47 Ohm ±5% 5 W ±200 ppm/°C Surface Mount Power Resistor
Vishay AC05 Series Axial Fusible Wirewound Resistor 47 5% 5W 200ppm/K
TE ConnectivitySMW547RJT
TE ConnectivitySBCHE447RJ
47 Ohms ±5% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 47ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100,180ppm/Cel, Through Hole Mount
VISHAY AC05000004709JAC00 Through Hole Resistor, 47 ohm, Axial Leaded, 5 W,5%, AC Series
描述
47¦¸ ¡À5% 4W 13mm