Welwyn WP4S-39RJA2
Through Hole Wirewound Resistor, Wp-S Series, 39 Ohm, 4 W, - 5%, 100 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
数据表和文档
Newark
Datasheet4 页11 年前
相关零件
TE ConnectivitySMW539RJT
Res Wirewound 39 Ohm 5% 5W ±200ppm/C J-Lead SMD T/R
RES 39 OHM 3W 5% AXIAL
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 39ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100,180ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySMW339RJT
SM Series 39 Ohm ±5 % 3 W ±200 ppm/°C Surface Mount Wirewound Resistor
TE ConnectivitySMW536RJT
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 36ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 5329
VISHAY AC05000003909JAC00 Through Hole Resistor, 39 ohm, Axial Leaded, 5 W,5%, AC Series
描述