Welwyn WP4S-2R2JA1
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 2.2ohm, 100V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页5 年前
供应链
Country of OriginMainland China, Mexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2011-09-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
2.2 OHM 5% 4W