Welwyn WP4S-100RJA2
Through Hole Wirewound Resistor, Wp-S Series, 100 Ohm, 4 W, - 5%, 100 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
数据表
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet4 页11 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.14%
相关零件
TE Connectivity7-1879233-3
5W Wirewound Resistors ±5% ±200ppm/℃ 100Ω SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 100ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
AC05 SERIES AXIAL FUSIBLE WIREWOUND RESISTOR 100OHMS +/-5% 5W +/-200PPM/K
TE Connectivity7-1879233-3
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 100ohm, 20V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount, 3228
Res Wirewound 100 Ohm 5% 3W -80ppm/C to -10ppm/C Cement AXL Ammo
描述
100¦¸ ¡À5% 4W 13mm