Welwyn WMHP50-12RJ
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 50W, 12ohm, 350V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
供应链
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2020-06-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述