Welwyn WINT1206LF111003A
Fixed Resistor, Thin Film, 0.33W, 100000ohm, 200V, 0.05% +/-Tol, 15ppm/Cel, Surface Mount, 1206
数据表和文档
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+50.00%
供应链
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2015-11-16
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 11 months ago)
LTB Date2025-01-07
LTD Date2025-01-07
描述
RES, 100K, 0.05%, 200V, 1206, THIN FILM
100K¦¸ ¡À0.05% 333mW ¡À15ppm/¡æ 1206 3.15mm*1.57mm*500¦Ìm
WINT1206LF111003A, WELWYN/TT ELECTRONICS
RES, 100K, 0.05%, 200V, 1206, THIN FILM; Resistor Case Style: 1206 [3216 Metric]; Resistance: 100kohm; Product Range: WIN Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thin Film; Power Rating: 330mW; Resistance Tole