Welwyn WINT1206LF111002A
Fixed Resistor, Thin Film, 0.33W, 10000ohm, 200V, 0.05% +/-Tol, 15ppm/Cel, Surface Mount, 1206
数据表和文档
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-43.81%
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
描述
10K OHM .05% 15PPM 1/3W
RES, 10K, 0.05%, 200V, 1206, THIN FILM; Resistor Case Style:1206 [3216 Metric]; Resistance:10kohm; Product Range:WIN Series; Voltage Rating:200V; Resistor Element Material:Thin Film; Power Rating:330mW; Resistance Tolerance:± 0.05%; RoHS Compliant: Yes