Welwyn WINT1206LF0368R1B
Fixed Resistor, Thin Film, 0.33W, 68.1ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
数据表和文档
Newark
Farnell
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES, THIN FILM, 68R1, 0.1%, 0.25W, 1206
68.1 OHM .1% 25PPM
RES, 68R1, 0.1%, 0.25W, 1206, THIN FILM; Resistor Case Style: 1206 [3216 Metric]; Resistance: 68.1ohm; Product Range: WIN Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thin Film; Power Rating: 250mW; Resistance Tole