Welwyn WINT1206LF0331R6B
Fixed Resistor, Thin Film, 0.33W, 31.6ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
Newark
Farnell
供应链
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2015-04-29
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES, THIN FILM, 31R6, 0.1%, 0.25W, 1206
31.6 OHM .1% 25PPM 1/3W