Welwyn WINT1206LF0321R5B
Fixed Resistor, Thin Film, 0.33W, 21.5ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Farnell
供应链
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2015-04-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
LTB Date2025-01-07
LTD Date2025-01-07
描述
Res, Thin Film, 21R5, 0.1%, 0.25W, 1206; Resistor Case Style:1206 [3216 Metric]; Resistance:21.5Ohm; Product Range:win Series; Voltage Rating:200V; Resistor Element Type:thin Film; Power Rating:250Mw; Resistance Tolerance:± 0.1% Rohs Compliant: Yes