Welwyn WINT1206LF031000B
Fixed Resistor, Thin Film, 0.33W, 100ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
数据表和文档
Newark
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.01%
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES, THIN FILM, 100R, 0.1%, 0.25W, 1206
100 OHM .1% 25PPM 1/3W
Res, Thin Film, 100R, 0.1%, 0.25W, 1206; Resistor Case Style:1206 [3216 Metric]; Resistance:100Ohm; Product Range:win Series; Voltage Rating:200V; Resistor Element Type:thin Film; Power Rating:250Mw; Resistance Tolerance:± 0.1% Rohs Compliant: Yes