Welwyn WINT0805LF0346R4B
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 46.4ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
数据表和文档
Introduction Date2015-04-29
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES, 46R4, 0.1%, 0.125W, 0805, THIN FILM
46.4 OHM .1% 25PPM
Res, Thin Film, 46R4, 0.1%, 0.125W, 0805; Resistor Case Style:0805 [2012 Metric]; Resistance:46.4Ohm; Product Range:win Series; Voltage Rating:100V; Resistor Element Type:thin Film; Power Rating:125Mw; Resistance Tolerance:± 0.1% Rohs Compliant: Yes