Welwyn WINT0805LF033161B
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 3160ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
数据表和文档
Introduction Date2015-04-29
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 11 months ago)
描述
RES, THIN FILM, 3K16, 0.1%, 0.125W, 0805
3.16K OHM .1% 25PPM 1/4W
RES, 3K16, 0.1%, 0.125W, 0805, THIN FILM; Resistor Case Style: 0805 [2012 Metric]; Resistance: 3.16kohm; Product Range: WIN Series; Voltage Rating: 100V; Resistor Element Material: Thin Film; Power Rating: 125mW; Resistance To