Welwyn WINT0603LF034640B
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 464ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
Newark
Farnell
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
描述
464 OHM .1% 25PPM
Res, Thin Film, 464R, 0.1%, 0.1W, 0603; Resistor Case Style:0603 [1608 Metric]; Resistance:464Ohm; Product Range:win Series; Voltage Rating:75V; Resistor Element Type:thin Film; Power Rating:100Mw; Resistance Tolerance:± 0.1% Rohs Compliant: Yes