Welwyn WINT0603LF033161B
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 3160ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
Newark
Farnell
供应链
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2015-04-29
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2025-01-07
LTD Date2025-01-07
描述
RES, 3K16, 0.1%, 0.1W, 0603, THIN FILM
3.16K OHM .1% 25PPM
Res, Thin Film, 3K16, 0.1%, 0.1W, 0603; Resistor Case Style:0603 [1608 Metric]; Resistance:3.16Kohm; Product Range:win Series; Voltage Rating:75V; Resistor Element Type:thin Film; Power Rating:100Mw; Resistance Tolerance:± 0.1% Rohs Compliant: Yes