Welwyn WINT0603LF031102B
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 11000ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+50.00%
Introduction Date2015-04-29
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
描述
11K¦¸ ¡À0.1% 100mW ¡À25ppm/¡æ 0603 1.58mm*800¦Ìm*450¦Ìm