Welwyn WINT0402LF033160B3
Fixed Resistor, Thin Film, 0.05W, 316ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
供应链
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-12-20
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 11 months ago)
LTB Date2025-01-07
LTD Date2025-01-07
描述