Welwyn WHS5ZI-2R2JT045
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 2.2ohm, 3.317V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页6 年前
Introduction Date2020-03-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述