Welwyn WHS10-2R2JA02
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 2.2ohm, 4.6904V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页5 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginMainland China, Mexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2018-06-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
Wirewound Resistors - Through Hole 2.2 Ohm 10W 5% Tol.