Welwyn WHPC1020-330RFT4
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 330ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1020
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页4 年前
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-08-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述