Welwyn WH50-100RFI
Res, 100R, 50W, 1.25Kv, Wirewound, Panel Rohs Compliant: Yes |Tt Electronics/welwyn WH50-100RFI
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页4 年前
供应链
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2011-01-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
Fixed Resistor, Wire Wound, 50W, 100ohm, 1250V, 1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Chassis Mount
RES, 100R, 50W, 1.25KV, WIREWOUND, PANEL;
100 OHM 1% 50W