Welwyn WH5-620RFI
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 620ohm, 150V, 1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Chassis Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页4 年前
供应链
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2011-01-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述