Welwyn WH5-50RJI
Aluminium Housed Wirewound Resistors
数据表
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet4 页17 年前
Datasheet4 页7 年前
Farnell
element14
库存历史记录
3 个月趋势:
-7.46%
相关零件
TE ConnectivityTHS1050RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 50ohm, 160V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Chassis Mount
TE ConnectivityTHS1050RJ
VISHAY CW01050R00JE12HE RESISTOR, WIREWOUND, 50R, 5%, AXIAL
THS Series Ø 17 x 17 mm 47 Ohm 10 W ±5 % 50 ppm/°C Wirewound Resistor
OhmiteB12J50RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 12W, 50ohm, 625V, 5% +/-Tol, 260ppm/Cel, Through Hole Mount
OhmiteB12J50R
描述
METAL FILM RESISTOR, 82 OHM, 1W, 5%
RESISTOR, 10W 5% 50R; Resistance:50ohm; Product Range:WH Series; Power Rating:10W; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Terminals:Solder Lug; Voltage Rating:160V; Resistor Element Material:Wirewound; Temperature Coefficient:± RoHS Compliant: Yes