Welwyn WH5-3K3JI
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 3300ohm, 150V, 5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Chassis Mount
数据表和文档
3 个月趋势:
-10.26%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE ConnectivityTHS503K3J
Res Wirewound 3.3K Ohm 5% 50W ±30ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Loose/Tray
TE ConnectivityTHS253K3J
Res Wirewound 3.3K Ohm 5% 25W ±30ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Loose/Tray
TE ConnectivityHSA253K3J
Ohmite810F3K0
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 3000ohm, 320V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Chassis Mount, 80
Fixed Resistor, Wire Wound, 50W, 3300ohm, 406.2019V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Chassis Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 25W, 3300ohm, 287.2281V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Chassis Mount
描述
5% ¡À25ppm/¡æ 3.3K¦¸ 10W 17mm*17mm*9mm
Resistor, 10W 5% 3K3; Resistance:3.3Kohm; Product Range:wh Series; Power Rating:10W; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Terminals:solder Lug; Voltage Rating:160V; Resistor Element Material:wirewound; Temperature Coefficient:± Rohs Compliant: Yes
RESISTOR, 10W 5% 3K3; Resistance:3.3kohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:10W; Voltage Rating:160V; Temperature Coefficient:± 50ppm/°C; Resistor Element Material:Wirewound; Resistor Terminals:Axial Leaded; SVHC:No SVHC (20-Jun-2011); External Depth:9mm; External Length / Height:17mm; External Width:8.9mm; Fixing Centres LxW:12.5x11.3; Full Power Rating Temperature:20°C; Insulation Resistance:10000mohm; No. of Pins:2; Operating Temperature Max:275°C; Operating Temperature Min:-55°C; Operating Temperature Range:-55°C to +275°C; Package / Case:Axial; Series:WH5; Temperature Coeff. +:50ppm/°C; Temperature Coeff. -:50ppm/°C; Temperature Rise:22.2°C; Tolerance +:5%; Tolerance -:5%; Voltage Rating VAC:160V