Welwyn WH5-33RJI
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 33ohm, 150V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Chassis Mount
数据表和文档
3 个月趋势:
-4.45%
供应链
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-01-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
TE ConnectivityTHS5033RJ
Res Wirewound 33 Ohm 5% 50W ±50ppm/C Aluminum Housed AXL Flange Mount Loose/Tray
TE ConnectivityHSA2533RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 25W, 33ohm, 500V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Chassis Mount
TE ConnectivityHSA2533RJ
Res Wirewound 33 Ohm 5% 50W ±50ppm/C Aluminum Housed AXL Flange Mount Bag
Res Wirewound 33 Ohm 1% 12.5W ±20ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Card
Fixed Resistor, Wire Wound, 12.5W, 33ohm, 20.3101V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Chassis Mount
描述
5% ¡À50ppm/¡æ 33¦¸ 10W 17mm*17mm*9mm
RESISTOR, METAL FILM, 680KOHM, 1W, 5%
RESISTOR, WIREWOUND, 33R, 5%, AXIAL; Resistance:33ohm; Product Range:WH Series; Power Rating:10W; Resistance Tolerance:± 5%; Voltage Rating:150V; Resistor Element Type:Wirewound; Temperature Coefficient:± 50ppm/°C RoHS Compliant: Yes