Welwyn WH5-22RJI
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 22ohm, 150V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Chassis Mount
数据表和文档
Newark
element14 APAC
3 个月趋势:
-76.92%
供应链
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-01-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 13W, 22ohm, 500V, 5% +/-Tol, 100,180ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1879927-3
EP SERIES AXIAL FIXED RESISTOR 22OHMS +/-5% 7W +/-300PPM/DEGC
TE ConnectivityEP7WS22RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 22ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityEP9WS22RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 9W, 22ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite20J22RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 22ohm, 720V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite20J22R
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 22ohm, 720V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Wirewound Resistor, 22 Ohm, 10W, 5%; Resistance:22Ohm; Product Range:wh Series; Power Rating:10W; Resistance Tolerance:± 5%; Voltage Rating:160V; Resistor Element Type:wirewound; Temperature Coefficient:± 50Ppm/°C; No. Of Pins:2 Rohs Compliant: Yes
RESISTOR, 10W 5% 22R; Resistance:22ohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:10W; Voltage Rating:160VAC; Temperature Coefficient:± 50ppm/°C; Resistor Element Material:Wirewound Aluminium Clad; Resistor Case Style:Axial; No. of Pins:2; SVHC:No SVHC (15-Dec-2010); External Depth:9mm; External Length / Height:17mm; External Width:8.9mm; Fixing Centres LxW:12.5x11.3; Full Power Rating Temperature:20°C; Insulation Resistance:10000mohm; Operating Temperature Max:275°C; Operating Temperature Min:-55°C; Operating Temperature Range:-55°C to +275°C; Package / Case:Axial; Temperature Coeff. +:50ppm/°C; Temperature Coeff. -:50ppm/°C; Temperature Rise:22.2°C; Tolerance +:5%; Tolerance -:5%; Voltage Rating VAC:160V