Welwyn WH5-1R0JI
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 1ohm, 150V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Chassis Mount
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2009-04-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
RESISTOR, WIRE WOUND, 1 OHM, 10W, 5%
RESISTOR, WIRE WOUND, 1 OHM, 10W, 5%; Re; RESISTOR, WIRE WOUND, 1 OHM, 10W, 5%; Resistance:1ohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:10W; Voltage Rating:150V; Temperature Coefficient:± 75ppm/°C; Resistor Element Material:Wirewound; No. of Pins:2