Welwyn WH300-75RJI
Fixed Resistor, Wire Wound, 300W, 75ohm, 2500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Chassis Mount
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+20.00%
供应链
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2011-01-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
Res Wirewound 75 Ohm 5% 300W ±100ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Bulk
5% ¡À100ppm/¡æ 75¦¸ 300W 184.4mm*72.5mm*41.8mm