Welwyn WH300-22RJI
Through Hole Wirewound Resistor, Wh Series, 22 Ohm, 300 W, 5%, 100Ppm/ C Rohs Compliant: Yes
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页4 年前
Newark
element14 APAC
Farnell
供应链
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2011-01-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 22ohm, 120V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityC1022RJL
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 22ohm, 500V, 5% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 11W, 22ohm, 650V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 25W, 22ohm, 800V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
through hole resistor 5% 100ppm/C 22Ohm 5W
Multi-Turn Trimmer Potentiometers 1/4 20ohms 5% SQ Wirewound Sealed
描述
Fixed Resistor, Wire Wound, 300W, 22ohm, 2500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Chassis Mount
RESISTOR, 300W, 5%, 22R; Resistance: 22ohm; Product Range: WH Series; Power Rating: 300W; Resistance Tolerance: ± 5%; Resistor Terminals: Threaded Stud; Voltage Rating: 2.5kV; Resistor Element Material: Wirewound; Temperature C