Welwyn WH25-50RJI
Through Hole Wirewound Resistor, Wh Series, 50 Ohm, 25 W, 5%, 50Ppm/ C Rohs Compliant: Yes
数据表
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet4 页17 年前
Datasheet4 页7 年前
element14 APAC
3 个月趋势:
-3.92%
相关零件
TE ConnectivityHSA2550RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 25W, 50ohm, 500V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Chassis Mount
TE ConnectivityTHS2550RJ
Res Wirewound 50 Ohm 5% 25W ±50ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Loose/Tray
TE ConnectivityHSA2547RJ
Res Wirewound 47 Ohm 5% 25W ±50ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Loose/Tray
Res Thick Film 50 Ohm 5% 2.25/30W ±100ppm/C Epoxy TO-220 RDL Automotive Tube
Res Thick Film 50 Ohm 5% 25W ±100ppm/C D-Pak Gull Wing SMD Automotive Tube
TO-220-2 FIXED RESISTOR PWR220T-20 0.398Lx0.157W 10.10mmx4.00mm 20W 50Ohm ±100ppm/C
描述
5% ¡À50ppm/¡æ 50¦¸ 25W 51mm*28mm*15mm