Welwyn WH25-4K7JI
Fixed Resistor, Wire Wound, 25W, 4700ohm, 500V, 5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Chassis Mount
数据表和文档
Newark
element14 APAC
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
描述
Resistor, WIRE WOUND, 0.33OHM, 25W, 5%;; 5%; Resistance:0.33ohm; Resistance Tolerance:± Power Rating:25W;
WIREWOUND RESISTOR, 0.33 OHM, 25W, 5%
5% ¡À25ppm/¡æ 4.7K¦¸ 25W 51mm*28mm*15mm
RESISTOR, 25W 5% 4K7; Resistance:4.7kohm; Product Range:WH Series; Power Rating:25W; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Terminals:Solder Lug; Voltage Rating:560V; Resistor Element Material:Wirewound; Temperature Coefficient:± RoHS Compliant: Yes